CEO i menaxhimit të pasurisë së JP Morgan thotë se klientët e shohin Bitcoin si një klasë posedimi për të blerë

CEO i menaxhimit të pasurisë së JP Morgan thotë se klientët e shohin Bitcoin-in si një klasë asetesh për të investuar

Mary Callahan Erdoes, CEO i JP Morgan '& rsquo; Departamenti i Menaxhimit të Pasurisë dhe Pasurisë në të vërtetë ka përmendur që klientët e tyre në mënyrë progresive e shohin Bitcoin-in si një klasë posedimi.

Në një intervistë aktuale, "Bloomberg Wealth with David Rubenstein", Erdoes mbajti në mendje se inovacioni i blockchain ka ndryshuar në të vërtetë formën e tregjeve, dhe ndërsa ekziston një mosmarrëveshje thelbësore në monedhat dixhitale dhe nëse ato janë një klasë posedimi apo jo ajo e mbante mend që klientët e saj e shohin kripton si një klasë posedimi:

"& Ldquo; Një pjesë e madhe e klientëve tanë deklarojnë se '& rsquo; një klasë posedimi, dhe unë dëshiroj të investoj, dhe detyra jonë është t'i ndihmojmë ata të vendosin paratë e tyre atje ku dëshirojnë të investojnë ", & rdquo; (*) JP

në të vërtetë është shfaqur pozitiv në lidhje me koston e ardhshme të Morgan, megjithëse me përpikëri kështu, duke përmendur muajin e kaluar se tregu i kriptovalutave shfaqet "& ldquo; për të filluar procedurën e rimëkëmbjes. " & rdquo; Bitcoin, në një periudhë afatshkurtër, ekspertët e tyre parashikojnë shitje shtesë. Megjithatë duket, sidoqoftë, është nevoja e klientëve të tyre për posedime kripto, madje edhe më e shtuar nga

Çfarë '& rsquo; bisedat aktuale për Erdo si një klasë posedimi. Bitcoin edhe më shumë përfshinte intervistën:

Ajo “& ldquo;

veshin & rsquo; Ne kemi si një klasë posedimi në vetvete. Bitcoin do të informojë nëse ka një dyqan me vlerë, megjithatë paqëndrueshmëria që shihni në të sot thjesht duhet të luajë vetë, "& rdquo; Koha që tregu i kriptovalutave është akoma në një model poshtë, nevoja e vazhdueshme e treguar nga grupet e menaxhimit të pasurisë si JP

Ndërsa tregon optimizmin e përgjithshëm përreth kriptovalutave, pavarësisht nga uljet aktuale të muajve të mëparshëm. Morgan edhe pse mund të jetë herët për të parashikuar, kostoja e

Dhe në të vërtetë ka kërkuar të fitojë përsëri, me Bitcoin relativisht duke bërë një shërim sot, ndoshta i prekur nga Bitcoin '& rsquo; pjesëmarrja në konferencën B-Elon Musk me investime financiare të Word of ARK dhe Cathie Wood. Sipërmarrësi Jack Dorsey nga një deklaratë e favorshme nga

Nëse do të dilte nga kjo konferencë, patjetër që do të ndikonte në tregjet, pasi shumica e Musk '& rsquo; Vërejtjet e lidhura me kripto duket se bëjnë. Musk:

Lexo artikullin:  Përmbledhja javore e Ethereum: ETH rikuperon me shpejtësi gjysmën e humbjeve të saj pas rënies me 19%

Postimi i mohimit merret vetëm me funksione informuese. Kjo nuk përdoret ose synohet të përdoret si sugjerime ligjore, tatimore, financiare, monetare ose sugjerime të tjera

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju