Kevin O'Leary është pro-kriptos, por është i shqetësuar me pajtueshmërinë rregullatore

Kevin O'Leary është pro-kriptos, por është i shqetësuar me pajtueshmërinë rregullatore

Pronari kanadez i biznesit si dhe financuesi Kevin O'& rsquo;(*) në ​​fakt ka rrëfyer se ai blen kriptovaluta, si dhe ndërsa Leary duke qëndruar ngushtë në kriptovalutat e sakta që ka blerë në të vërtetë, ai rrëfeu se ishte veçanërisht kurioz. rreth stablecoins.is“& ldquo;

& rdquo; financieriShark Tank O & rsquo;(* )i zbuloi CNBC-së se pasi pushoi në një “& ldquo; sasi e madhe parash në para,” & rdquo; duke iu përmbajtur shitjeve të investimeve financiare të pronave të ndryshme industriale të banimit, ai Kevin duke dashur të blejë atë që ai e përshkruan si “& ldquo; rritja e programeve softuerike”& rdquo;.(* )O & rsquo;Leary mund të dëshirojë të blejë kriptomonedhë, megjithatë ai përfshiu në të gjithë sektorin në CNBC'& rsquo; s (* ), se ai nuk ka normë interesi për të qenë & ldquo; kripto kauboj & rdquo; si dhe favore për të kërkuar këshilla nga autoritetet rregullatore.

& ldquo; Unë nuk kam asnjë normë interesi për të qenë një kauboj kripto, si dhe për të marrë dikë të pakënaqur Leary me që nga & hellip; Unë kam shumë prona në jetën reale që i'& rsquo; ve të blera aktualisht se duhet të certifikohem”& rdquo;, përfshiu ai.Capital Connection një diskutim në lidhje me SEC si dhe situatën e tyre të përsëritur kundrejt me, ai mbajti parasysh se ai ka “& ldquo; absolutisht asnjë normë interesi për blerjen e padive kundrejt KSHZ-së, se

një koncept jashtëzakonisht negativ,”& rdquo;.(*), O & rsquo;(*) mendon një stabilcoin të mbështetur nga SHBA me shanset më të rëndësishme të investimit financiar. 

Në"& ldquo;Ripple & rsquo; Përse erdha më poshtë, dua të mësoj përmes autoritetit rregullator se cila është strategjia për të siguruar që unë të mund të shoqërohem me këtë pasi ka shumë të ngjarë në çdo territor që, në vend të kësaj, të konsideroj paratë e decentralizuara,” & rdquo;Leary gjithashtu ngriti telashet e rritjes së kostos së jetesës, duke pasur parasysh se duke folur si financier dhe jo si lider politik, ai është në ankth për rritjen e kostos së jetesës si dhe për zhvlerësimin e mundshëm. O'& rsquo;

zbuloi se shitjet e investimeve financiare të pronës së tij rezidenciale industriale sigurisht që do të humbnin marrjen e pushtetit në një situatë inflacioniste, të cilën ai. , përbërë nga

Ai po ashtu po shikon investimin e tij financiar drejt në një sërë sistemesh si një metodë për të parandaluar humbjen. Leary pohoi: “& ldquo; Kërkoj të blej secilën prej tyre, jo thjesht midis tyre që kur kam vënë'& rsquo; t kuptoj se kampioni'& rsquo; ka më shumë gjasa të jetë & rdquo;. është:

Lexo artikullin:  NFT Marketplace Mintverse shpall sistemin e ri të gjurmimit

postLeary ndoqi vetëm objektivat arsimore. Solana nuk përdoret apo synohet të përdoret si i ligjshëm, detyrim tatimor, investim financiar, ekonomik, apo rekomandime të tjera të ndryshme.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju