Kodoku Studios shpall një lojë të gjeneratës së ardhshme Play-2-Win NFT - THE PIT

Kodoku Studios shpall një lojë të gjeneratës së ardhshme Play-2-Win NFT - THE PIT

Punëtoria me bazë në Londër Kodoku ka prezantuar në fakt detyrën e tyre NFT - Gropa, një detyrë fillimisht e llojit të saj që merr llojin e një sistemi të fundit që furnizon lojtarët me një glob zëvendësues në të cilin NFT-të luftojnë kundër njëri-tjetrit të ndryshëm.

Lojërat NfT pc po përjetojnë një zhvillim të jashtëzakonshëm, që aktualisht vlerësohet në mbi 162 miliardë dollarë sot dhe gjithashtu parashikohet të arrijë në 295 miliardë dollarë globalisht gjatë 5 viteve në vijim. Meqenëse lojtarët celularë kanë lënë në hije lojërat tipike të kompjuterave, po ashtu edhe lojërat kompjuterike NFT parashikohen të trajtojnë lojërat tipike të kompjuterave gjatë dy viteve në vijim.

Sektori NFT i gjeneratës së mëposhtme do të luajë 2- fitojë me siguri Nisja më 30 nëntor, dhe gjithashtu sigurisht që do të përbëhet nga 5,000 kafshë NFT që me siguri do të hidhen menjëherë në gropë për ta luftuar atë. Kafshët PIT mund të ndahen drejt e në varietete të ndryshme, të përbëra nga Shpendët, insektoidet, gjarpërinjtë dhe gjithashtu qentë, secili me një koleksion karakteristikash të veçanta.

Bashkëpronar i Kodoku Studios Hewie Rattray diskutoi nisjen e THE PIT:

“& ldquo;Ne & rsquo; jam jashtëzakonisht i kënaqur për të sjellë detyrën tonë të parë në zonën NFT; THE PIT do të jetë sigurisht një lloj i këndshëm, zhytës dhe gjithashtu krejtësisht i ri i lojërave kompjuterike NFT, me lojëra mbretërore të rregulluara nga AI, baste të synuara, luftime NFT V NFT dhe gjithashtu shpërblime të rëndësishme për rrëmbimet. Ne nuk mundemi& rsquo; Mos prisni rënien më 30 Nëntor, dhe gjithashtu për t'i ftuar të gjithë menjëherë në Gropën e mirë, fat të mirë, kalofshi mirë!” & rdquo;

Dita e lançimit të THE PIT sigurisht që do të jetë 30 nëntori, dhe gjithashtu sigurisht që do të ketë një kosto prej 0.075 ETH, e cila sigurisht që do të tregtohet në OpenSea duke iu përmbajtur lançimit. Të gjitha NFT-të duhet të prodhohen përpara se të futen në gropë. Kodoku Studios në fakt ka specifikuar se ata me siguri do të riinvestojnë 50% të të gjitha fitimeve të prodhuara që nga prodhimi i parë i prodhimit dhe gjithashtu aristokracitë e tregtimit direkt në pishinat e sektorit me shpërblime. 

Lexo artikullin:  AAX Inks Partneritet Strategjik me TIE për të ofruar një gamë të analitikëve të kriptove në kohë reale 

Pas lançimit, THE PIT përgatitet të rrisë dizajnin e tyre ekzistues duke përfshirë paraqitjet e reja të lojërave, të përbërë nga cilësimet Race dhe gjithashtu Challenge. E fundit sigurisht që do të bëjë të mundur betejën e drejtpërdrejtë Lojtari kundër Lojtarit (PvP) për kënaqësi, nder dhe gjithashtu ETH. Gjithashtu duhet të kihet parasysh se pronarët e NFT mund të lëshojnë video lojëra ekskluzive jashtë transmetimit, ku ata krijojnë pishinat e tyre të shpërblimit. 

La detyrë në fakt ka marrë mbështetje nga Pioneer Media, një firmë e detajuar kanadeze e investimeve, dhe gjithashtu NFT Investments, një PLC në Mbretërinë e Bashkuar që ushqen dhe gjithashtu krijon Tokena, Kompani dhe gjithashtu të Drejta të Pandryshueshme.

Mohim përgjegjësie: Ky shkrim ofrohet vetëm funksione informative. Nuk ofrohet apo planifikohet të përdoret si i ligjshëm, detyrim tatimor, investim financiar, monetar apo sugjerime të tjera të ndryshme.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju