Shenja tjetër më e mirë Metaverse - Monedha Parodie (PARO)

Shenja tjetër më e mirë Metaverse - Monedha Parodie (PARO) Shpërndaje në Facebook Share në Twitter

Crypto në fakt ka përfunduar të jetë i spikatur në çdo sistem të faqeve të mediave sociale, pasi individë të rinj regjistrohen në treg çdo ditë, megjithatë është metaverse ai që me siguri do të marrë kontrollin e së ardhmes së kriptomonedhës. Zbuloni se si!

Kuptoni Metaverse

Paratë dixhitale nuk janë vetëm për shpenzime, por edhe për tregti. Shumica e individëve aktualisht janë regjistruar me raundin e kriptove për shkak të mrekullive të metaverse përveç NFT-ve. 

Kjo zhurmë aktuale metaverse rezulton nga rritja e Luaj për të fituar video lojëra të cilat janë të lidhura me kriptovalutat; duke nënkuptuar se kripto-ja aktualisht lejon financuesit të magjepsen duke fituar një të ardhur të dytë.

Por NFT luani një detyrë të madhe në metaverse, pasi ana fitimprurëse e metaverses mbështetet në tregjet NFT. Kjo është për shkak se këto botë të lojërave video kanë veçori të lojërave video, të cilat përfaqësohen nga NFT-të me vlerë reale në glob. 

Cilat janë monedhat Metaverse?

La metaverse varet nga kriptomonedha si dhe kriptomonedha të përqendruara në GameFi janë ato ku duhet të shpenzoni paratë tuaja.

Simbolet metaverse po përfundojnë duke qenë shumë më të spikatura dhe specialistët parashikojnë një energji të favorshme në të ardhmen për tregun. Ky është koha e shkëlqyer si dhe një shans i shkëlqyer  për ata që synojnë të marrin pjesë kripto

Ka shumë punë metaverse që vijnë shpejt, si dhe simbolet e tyre ofrohen për financuesit për t'i blerë; pasi koha është thelbësore në kripto, si dhe blerja shumë herët është qasja më e mirë. Por mos u stresoni! Tani është momenti për të marrë disa të nënvlerësuar metaverse paratë pasi problemet aktuale të tregut sigurisht që do t'ju mundësojnë të ardhura optimale. 

Por pse duhet t'i blini ato? Epo, këto quhen 'monedha metaverse' pasi këto para kripto funksionojnë si para brenda metaverses. Sipas specialistëve,  simbolet në metaverse në fakt kanë tejkaluar fitimet e Bitcoin (BTC) pas një rritje prej 37,000% thjesht në 2015; ndërsa tregu kryesor i parave të kriptove sapo fitoi 100%.

Lexo artikullin:  Laboratorët Yuga të BAYC me vlerë 4 miliardë dollarë pas raundit të farës

ngjiturGraphic_1.png

Investimet tuaja të ardhshme në kripto

Monedha parodi (PARO)

Një shembull i një rrjeti në kriptosferë që i miraton të dyja NFT si dhe metaverse është ekosistemi i monedhës Parody Pavarësisht se është aktual në treg, Parody Coin aktualisht është tërhequr në interes të disave.

Token PARO në fakt ka bërë tituj si rezultat i disa mundësive të saj me të ardhura pasive duke përdorur prodhimin dhe tregtimin e faljeve të shquara të NFT-ve. Por sistemi i të ardhurave të lehta ofron mundësi të panumërta pasi është krijuar për t'u siguruar financuesve shumë më tepër kontroll.

Një nga aspektet më të shkëlqyera të mjedisit është ai NFT Tregu për NFT-të parodi. Këtu, tokeni i administrimit ka aftësinë për të prodhuar NFT-të parodi nga NFT-të më të mëdha me bluechip. Pronarët e tokenave lejohen t'i presin këto.

Përpjekja për të përmirësuar përvojën individuale në metaverse, Monedhë parodi gjithashtu jep një atribut më të avancuar që lejon financuesit të angazhohen me globe elektronike me falje NFT.

Por Token PARO është zemra e mjedisit Paroverse, si dhe shansi juaj më i mirë për të marrë monedhën është aktualisht pasi token mbetet në fazën e tij të parashitjes, gjë që sigurisht do t'ju lejojë të merrni tokenin për një kosto kostoje.

Investitorët mund të blejnë PARO në presale paneli i kontrollit, si dhe pas lëshimit të saj, monedha me siguri do të ofrohet në shumë shkëmbime të rëndësishme, si dhe në shkëmbime të pancakes.

Sipas studimit të përfunduar, metaversi është padyshim e ardhmja e kriptos pasi videolojërat e rregullta nuk kënaqin pjesën më të madhe. Tani, shansi për të fituar ndërkohë që luani ka marrë në fakt disa njerëz për t'u regjistruar. Filloni të fitoni sot me këto përvoja fantastike të argëtimit në shtëpi.

Bashkohuni me Parody Coin'& rsquo; s Parashitje:

https://presale.parodycoin.io/register

https://parodycoin.io/

https://t.me/PARODYCOIN_OFFICIAL

https://twitter.com/ParodyCoin

Mohim përgjegjësie: Ky është një njoftim i financuar për lajme, si dhe është vetëm për qëllime arsimore. Ai nuk pasqyron pamjet e tij, as nuk është planifikuar të përdoret si i ligjshëm, detyrim tatimor, investim financiar ose udhëzim ekonomik.

Lexo artikullin:  Bashkëthemeluesi i Apple, Steve Wozniak e përshkruan Bitcoin si pastërti matematikore

 

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju