Valuart Fillon Ankandin e Parë NFT për 'Spike' të Banksy Nga Përbërja Ekskluzive e Punimeve

Valuart Fillon Ankandin e Parë NFT për 'Spike' të Banksy Nga Përbërja Ekskluzive e Punimeve

Valuart në fakt ka hyrë në tregun NFT me variacionin e parë fillestar dixhital të '& lsquo; Spike & rsquo; ngaBanksy, tani i shënuar në ankand. NFT 1: 1 e rënë sot përfaqëson pjesën e parë të një serie të rënieve unike muaj pas muaji.

'& lsquo; Origjinal dixhital & rsquo; NFT të punëve të njohura për të dalë në bllokun e ankandit

Për t'u marrë me nevojën në rritje të NFT-ve dhe për të fuqizuar artistët duke i ndihmuar ata të mbledhin më shumë vlerë nga puna, Valuart, një NFT të çertifikuar të fillimit të prerjes nga puna fillestare e artit, po prodhon '& lsquo; (*) NFT & rsquo; të artit fillestar. Pjesë e zgjeruar e objektivit të tyre për të rishpikuar universin e artit NFT, As përgatitet të lëshojë origjinale dixhitale (klone dixhitale 1: 1) të disa prej botës "& rsquo; më i njohur & lsquo; të çertifikuar & rsquo; punon. Valuart sot,

Duke filluar nga 22rd, Korrik do të vazhdojë të zbulojë një seri NFT-sh unike të zhvilluara nga puna e artit e çertifikuar e disa prej artistëve më të njohur. Valuart fillimisht NFT, & lsquo; The & rsquo; bySpike, tani është shënuar për ankand në platformën kryesore si një NFT 1: 1. Banksy, 50% e fitimeve nga ankandi NFT do të shkojnë për bamirësi. Për Valuart '& lsquo; (*) & rsquo; bazohet në një vepër fillestare artistike nga

, një artist i mirënjohur i rrugës i kuptuar për veprat e tij artistike të zgjuara që përfshijnë thjesht avokimin shoqëror dhe politik. Puna fillestare e artit Spike aktualisht është në pronësi të Banksy òlo, Krijuesit të Vittorio Grig dhe tenorit me famë botërore, i cili në të vërtetë ka zgjedhur të nxjerrë në ankand variacionin dixhital. Co variacion NFT i '& lsquo; Valuart & rsquo; The vepra e artit është një vepër arti CGI e integruar me një arie të kryer nga vetë Spike. histori për këtë portretizim të ri NFT '& lsquo; (*) & rsquo; që të endet gradualisht në të gjithë zonën përpara se të bëjë metodën e tij tek Vittorio dhe bëhet një NFT e prerë kohët e fundit. òlo, Spike - krijuesi i Tokës, tha, "& ldquo; Unë & rsquo; jashtëzakonisht i nxehur për këtë punë krejt të re.

Vittorio Grig muaj me përpjekje ne së fundmi mund t'i tregojmë të gjithëve se çfarë kemi zhvilluar. Unë & rsquo; m bindur se kjo është e ardhmja e mënyrës se si ne e shohim, vlerësojmë dhe ofrojmë vlerë për artin dhe artistët. Rënia e parë e parë është thjesht një gur që do të çojë rrugën drejt një të ardhme vërtet interesante! Valuart dëshironte të mbështeste transformimin e NFT duke prodhuar një platformë që do të përfaqësonte shtëpinë e sigurt për artistët dhe artin e tyre, koleksionistët e artit dhe entuziastët e artit në bazat. "& Rdquo; Pas kësaj, Kjo do të bëjë '& lsquo; origjinale dixhitale & rsquo; të veprës dhe zhvillimeve të tjera të artit popullor nga e gjithë bota. Ne informacionet për NFT-të e ardhshme janë ende nën mbulim,

Më poshtë ka zbuluar në të vërtetë se do të heqë '& lsquo; Valuart dhe Ndërsa & rsquo; NFT në Valuart 22. Mantum nga Stole, Tetori II përdori për herë të parë këtë stil të veçantë më (*) 24, 1999, për të shënuar hapjen e Krijuar të Stefano Zanella. (*) A (*) Tregu i Papa Gjon Palit NFT vazhdon të zgjerohet me disa indikacione të nevojës ngadalësuese. Dhjetori, tremujori i parë i vitit 2021, vëllimet e tregtisë së NFT u rritën me 2100% krahasuar me tremujorin e 4-të të vitit 2020, kryesisht të nxitura nga rritja në përdorim e antikave dixhitale. Shenja Door një platformë, Bazilika e Vatikanit është e angazhuar për kurimin, njohjen dhe dixhitalizimi i veprave të zgjedhura me anë të inovacionit NFT, pra duke përfshirë më shumë vlerë për artin.

Nxitja e prodhimit të një stoku bashkëpunimesh me zhvilluesit e njohur, platforma siguron kryqëzim kreativ të niveleve të larta duke rritur komercializimin e artit. Era e Re e Artit Dixhital simbolizon çertifikatat e besueshmërisë së artit fizik duke përdorur inovacionin e bllokimit para krijimit të një & lsquo; fillestar dixhital '& rsquo; variacion i veprës artistike.

Platforma më pas bashkohet me artistë për të prodhuar '& lsquo; Gjatë NFT-ve' & rsquo; ose & lsquo;

Si NFT & rsquo; duke lejuar ndërthurje ndërmjet zhvilluesve për të përfituar zhvilluesit, koleksionistët dhe financuesit njësoj.Valuart

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju